Справа Vs Energy Чому Суди Не Бачать Росіян За Підставними Особами Та Родичами

Posted on

У що вкласти гроші, аби вберегти їх від інфляції, та які інструменти обирають українці. "Мені здається, що тут нема що багато обговорювати. Необхідно довести це (виконати смертний вирок – ЕП) до логічного завершення", – заявив Бабаков. Матеріали з плашкою PROMOTED та НОВИНИ КОМПАНІЙ є рекламними та публікуються на правах реклами. Які види генераторів існують, скільки вони коштують, як зросли ціни та як підібрати потрібний. Як виглядає кошторис України на 2023 рік порівняно з попередніми роками. Які напрямки втратили фінансування, і скільки тепер йде на безпеку і оборону.

 • У що вкласти гроші, аби вберегти їх від інфляції, та які інструменти обирають українці.
 • Які напрямки втратили фінансування, і скільки тепер йде на безпеку і оборону.
 • Європол стверджує, що у 2000 році правоохоронні органи Швейцарії вели розслідування щодо Воєводіна за фактами відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом, і підтримки зв’язків між ним та "східноєвропейськими організованими злочинними угрупованнями, у тому числі з Бабаковим".
 • Хоча у 2014 році Гінер запевняв, що не планує продавати активи в Україні.
 • Вона народилася в Україні і є громадянкою Німеччини, хоча до березня 2008 року мала російський паспорт.

"Майбутнє Запоріжжя та Херсонської області, очевидно, буде пов’язане з Росією. Якщо ці території опинилися у сфері діяльності СВО (так у Кремлі називають війну з Україною – ЕП), то їхнє майбутнє буде пов’язане безпосередньо з Росією", – каже віцеспікер держдуми. Крім того, на початку 2021 року голова парламентського комітету з питань енергетики Андрій Герус повідомляв, що Бабаков, Гінер та Воєводін залишалися акціонерами VS Energy принаймні до 2020 року. Ексвласники Приватбанку намагаються якщо не повернути собі націоналізовану установу, то принаймні стягнути з неї значні кошти. Один з останніх заходів — спроба депутата Ігоря Палиці протягнути зручний для Коломойського законопроєкт. Може собі дозволити, адже навіть після голосування за анексію Криму Бабаков з партнерами зберегли контроль над "Севастопольенерго". Сам Бабаков відомий тим, що у 2014 році голосував за анексію українського Криму.

"фунти" Бабакова

Мова йде про британців Ейдена Ейсліна та Шона Піннера і марокканця Саадуна Брагіма. Вігантс та Дамбінс, як свідчить архів документів Panama Papers, є довіреними особами Бабакова. За даними "Нової газети", за допомогою цих громадян Латвії Бабаков намагався сховати свою комерційну присутність на Заході. Власницею 20% компанії, яка володіє українськими обленерго, вказана Марина Ярославська – дружина Гінера. Вона народилася в Україні і є громадянкою Німеччини, хоча до березня 2008 року мала російський паспорт. Матеріали з плашкою СПЕЦПРОЄКТ та ЗА ПІДТРИМКИ також є рекламними, проте редакція бере участь у підготовці цього контенту і поділяє думки, висловлені у цих матеріалах.

 • "Мені здається, що тут нема що багато обговорювати. Необхідно довести це (виконати смертний вирок – ЕП) до логічного завершення", – заявив Бабаков.
 • "Справа громіздка і велика, тому процесуальний результат зможемо дати трохи пізніше", – сказав Тулін.
 • "Треба проявити жорсткість. Необхідно довести це до логічного завершення".
 • Які види генераторів існують, скільки вони коштують, як зросли ціни та як підібрати потрібний.
 • Після цього бізнес росіян в Україні почав розвиватися ще більш динамічно.

Бізнесмен також є партнером російської державної корпорації "Ростех", яка виробляє та експортує високотехнологічну цивільну та військову продукцію. Керує нею колишній офіцер ФСБ, давній друг і соратник Путіна Сергій Чемезов. Керівний партнер Matviyiv&Partners Сергій Матвіїв вважає, що стороні обвинувачення слід було ретельніше обґрунтувати власну позицію.

Український Бізнес

Хоча у 2014 році Гінер запевняв, що не планує продавати активи в Україні. "Що виводити? Хіба стоїть черга з покупців на бізнес в Україні?" – запитував він. "Треба проявити жорсткість. Необхідно довести це до логічного завершення". https://delo.ua/ru/business/vilis-dambins-nas-otelnyi-biznes-osnovan-na-principax-zaboty-o-lyudyax-402250/ Такими словами віцеспікер російської держдуми Олександр Бабаков закликав до страти трьох іноземних військових, які з першого дня великої війни захищали Україну в лавах ЗСУ та потрапили в полон до окупантів.

Угоду купівлі-продажу активів провели через словацьку Východoslovenskými energetickými závodmi ("Східно-словацькі електростанції"), правонаступником якої згодом стала зареєстрована в Нідерландах компанія VS Energy. Після цього бізнес росіян в Україні почав розвиватися ще більш динамічно. Як російські бізнесмени та політики через підставних осіб володіють об’єктами критичної інфраструктури та чому українські прокурори їх не арештують. Британські дослідники з’ясували, за якими "схемами" знищуються українські ліси. Головне, що треба знати зі скандального розслідування Earthsight, яке ще наробить чимало галасу. Колегія суддів Київського апеляційного суду повідомила, що "прокурором не доведено існування правових підстав для накладення арешту на майно".

Справа Приватбанку: Зв’язок Суркісів З Коломойським, Який Не Помічають Судді

Ще один непрямий доказ причетності Гінера до українських обленерго – "ВС енерджі інтернешнл Україна" багато років обслуговується в "Першому інвестиційному банку", мажоритарним власником якого є цей росіянин. В указі Путіна про її вихід з громадянства РФ, який готель либідь київ є в розпорядженні ЕП, зазначається, що донька Ярославської Юлія має прізвище батька – Гінер. Це може свідчити про те, що заява "акціонерів" щодо виходу трійці росіян з бізнесу неправдива, і про те, що Гінер досі впливає на енергетичні активи в Україні.

ЕП разом із експертами Visa розповідає, чому краще користуватися банківськими картками, та дає поради, як захистити свої гроші від шахраїв. 19 квітня Печерський суд відмовив слідчому Державного бюро розслідувань Роману Туліну в арешті корпоративних прав на активи групи VS Energy. У травні попри резонанс справи правоохоронці програли справу і в апеляції. Росіянин має чітку позицію і щодо територіальної цілісності України. Редакція не несе відповідальності за факти та оціночні судження, оприлюднені у рекламних матеріалах. Згідно з українським законодавством відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець.

Український Бізнес

Якщо придивитися до європейських "бенефіціарів" "ВС енерджі інтернешнл Україна", то можна зробити висновок, що вони цього досі не зробили. А це вердикт двох інстанцій українських судів на прохання накласти арешт на енергетичні активи, які небезпідставно вважаються власністю того самого Бабакова та його бізнес-партнерів. За його інформацією, у 2020 році росіянин начебто викупив частки VS Energy в Бабакова та Гінера. Що насправді сталося в той період, достеменно невідомо, оскільки в офіційних реєстрах ця оборудка не була відображена. Утім, програш у судах не означає, що активи неможливо арештувати.

"Справа громіздка і велика, тому процесуальний результат зможемо дати трохи пізніше", – сказав Тулін. Після першого програшу він відмовився від спілкування, обмежившись відповіддю, що справа стосовно VS Energy перебуває в активній фазі розслідування. Недавно Бабаков пішов далі і закликав стратити трьох іноземних бійців, які захищали Україну та 9 червня були "засуджені" до смертної кари терористами з тимчасово окупованих територій Донецької області.

Справа Приватбанку: Зв’язок Суркісів З Коломойським, Який Не Помічають Судді

Про це писали медіа і говорили офіційні особи, це підтверджували самі "лужниківці". Після початку великої війни всі ці активи росіян опинилися під прицілом. Зараз у власності VS Energy перебувають пакети акцій "Херсонобленерго", "Кіровоградобленерго", "Житомиробленерго", "Рівнеобленерго" та "Чернівціобленерго", оформлені на фірму "ВС енерджі інтернешнл Україна". "Є низка прикладів, коли за схожих підстав судді задовольняли клопотання прокурора. Можливо, у цій справі доводи прокурора були недостатніми для арешту майна", – додає партнер LCF Law Group Максим Шевердін.

У тому ж році росіяни отримали контроль над "Севастопольенерго", "Херсонобленерго", "Житомиробленерго" та "Кіровоградобленерго". Влада обіцяла побудувати для переселенців тисячі квартир за пів року. Скільки людей отримали дах над головою, і чому початковий план "великої відбудови" не вдався. Офіційними власниками залишаються громадяни ЄС, але це ще один побічний доказ того, що реальними бенефіціарами українських активів є росіяни. https://apostrophe.ua/article/society/2022-07-04/pyatizvezdochnoe-ubejische-kak-kievskiy-premer-palas-stal-tsentrom-jizni-dlya-ukraintsev-i-zarubejnyih-gostey-v-pervyie-mesyatsyi-voynyi/46828 Європол стверджує, що у 2000 році правоохоронні органи Швейцарії вели розслідування щодо Воєводіна за фактами відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом, і підтримки зв’язків між ним та "східноєвропейськими організованими злочинними угрупованнями, у тому числі з Бабаковим". Донедавна ні в кого, окрім українських судів, факт володіння росіянами цими активами, хоч і через номінальних власників, не викликав жодного сумніву.

Стільці Для Ikea З Українського Бука: Як Незаконно Вирубують Карпатський Ліс

"Прокурор може зібрати додаткові докази і повторно звернутися до слідчого судді з клопотанням про арешт. Акції також можуть бути заблоковані та стягнені в дохід держави рішенням Вищого антикорупційного суду", – підсумував Шевердін. Так само досі відсутні будь-які заяви офіційних осіб України щодо стану справ на "Херсонобленерго", окремі об’єкти якого вже захопили окупанти. Будувати енергетичний бізнес в Україні росіяни Олександр Бабаков, Євгеній Гінер та Міхаіл Воєводін почали у 2000 році з купівлі акцій "Одесаобленерго".

Росіянин Воєводін Захопив 10% Української Енергетики?

Одним з представників був депутат Європарламенту Жан-Люк Шафхаузер. Гроші, які номінали Бабакова спрямовували у французький політикум могли бути політичним хабарем, який був підставою проросійської позиції, що її і досі відстоювала кандидатка у президенти Франції Марін Ле Пен. Звертаємо вашу увагу на необхідність дотримання правил пожежної безпеки в охоронних зонах ліній електропередачі та на прилеглих до них територіях.

Так, Євгеній Гінер – партнер Олександра Бабакова – володіє в Україні банком “PINbank”. Це дає підстави підозрювати, що група компаній “ВС Енерджі Інтернейшнл”, яка володіє чотирма обленерго на території України, і досі контролюється особами з близького кола віце-спікера ДержДуми РФ Олександра Бабакова. Сам Олександр Бабаков знаходиться під санкціями, що введені рішеннями РНБО ще від 2 травня 2018 року. А вже 2 лютого 2021 року українські медіа поширили інформацію з посиланням на Telegram-канал народного депутата від фракції “Слуга народу” Андрія Геруса, про те, що у групи VS Energy, яка належала Олександру Бабакову, змінилася структура акціонерів. Друг Бабакова – Михайло Воєводін, буцімто, викупив долі Євгенія Гінера (президент ФК «ЦСКА») та самого Олександра Бабакова.

Віліс Дамбінс: Російського Сліду В Нашому Бізнесі Давно Немає

Ще у 2016-му році Дамбінс, ймовірно за дорученням Бабакова, зустрічався щонайменше з двома представниками партії «Національне об’єднання» Марін Ле Пен (тоді – «Національний фронт»), щоб обговорити умови надання російських кредитів. Гроші, які номінали Бабакова спрямовували у французький політикум могли бути політичним хабарем, який був підставою проросійської позиції, що її і досі відстоює кандидатка у президенти Франції Марін Ле Пен. У розслідуванні Олесі Шмагун, яку цитує видання “Радіо Свобода”, Дамбінса та Вігантса називають “номіналами Бабакова”, тобто підставними особами, які ведуть бізнес замість нього. І ще хочу сказати, що перемога у війні – це не тільки відновлення територіальної цілісності країни, а й остаточне затвердження правил гри, які передбачають повагу до приватної власності, дотримання законів і захист інтересів інвесторів. Ну і важливо, щоб медіа теж дотримувалися цих правил.

Сервісний центр ПрАТ “Кіровоградобленерго“ став не тільки справжньою окрасою архітектурного ансамблю міста, а і центром де працює висококваліфікований, дружній,… Вчора Інтернет вибухнув фотографіями людей, що зібралися біля сервісного центру ПрАТ «Кіровоградобленерго». Причина, чому стільки людей похилого віку зібралося опівдні біля сервісного центру, на жаль банальна, пандемія виявила всі непривабливі сторони нашого життя. Маємо надію, що за допомогою журналістів ми зможемо висвітлити одну з багатьох проблем нашого життя при карантині. Станом на 18 березня ситуація з енергозабезпеченням в нашій області повністю контрольована.

Бочкала: Зсу Нав’язують Росіянам Свою Гру

Ми довели, що ми єдина країна з чіткими уявленнями в якій країні ми хочемо жити, заради чого і кого ми здатні на самопожертву, героїзм, співчуття. Виробничий персонал ПрАТ Кіровоградобленерго продовжує проводити безоплатні роботи по маскуванню автотранспортних засобів для військових частин. Заявки на приєднання до мережі не приймаються під час воєнного стану. Нам важко отримати інформацію про те, що зараз відбувається в окупованому регіоні.

 • 15 вересня відбувся другий етап змагань з професійної майстерності серед оперативно- диспетчерських груп районів електричних мереж (ОДГ РЕМ) ПрАТ «Кіровоградобленерго».
 • Професійна тату студія "Jam Tattoo Studio" – допоможе у створенні твоєї тату мрії!
 • Минулого року народний депутат Андрій Герусстверджував, що Воєводін викупив частки Гінера і Бабакова в групі VS Energy і став єдиним акціонером компанії.
 • Зараз одне з основних – стабільне та надійне енергозабезпечення взимку.
 • Кожен не увімкнений електроприлад — наш спільний внесок в підтримку та відновлення зруйнованої російськими варварами енергосистеми України.

А тому, якимось чином він не голосував, як і спікер В’ячеслав Володін, який пропонував Путіну визнати ЛНР/ДНР, але сам формально не голосував за це рішення. Але після Української революції 2014 року він перестав бути зацікавленим у продовженні бізнесу в Україні і прийняв рішення продати свою частку в компанії. Після пошуку нових інвесторів, узгодження умов угоди і офіційного виходу з бізнесу він більше не є акціонером компанії, не впливає на її діяльність прямо або опосередковано. Знаєте,в Україні наш бізнес регулярно перевіряють і перевіряють різні державні органи. Тому я відчуваю себе максимально відкритим для тих, хто хоче в черговий раз підтвердити імена реальних власників нашої компанії.

Масштабна Повітряна Тривога В Україні: У Білорусі Злетіли Міг

6 жовтня фінішували змагання з професійної майстерності серед оперативно-диспетчерських груп районів електричних мереж (ОДГ РЕМ) ПрАТ «Кіровоградобленерго». Група VS Energy, яка володіє п’ятьма обленерго, за три місяці від початку повномасштабного російського вторгнення надала допомогу Збройним силам України, територіальним громадам, військовим адміністраціям та волонтерським організаціям на суму 50,9 млн. Про це з посиланням на прес-службу групи компаній повідомляють «Українські новини». Крім того, Марина Ярославська також долучалася до контролю корпоративних прав у компанії KARVIS INTERNATIONAL SA , яка зареєстрована у Люксембурзі та формально належить Вадиму Гінеру, який народився 23 жовтня 1981 року у Харкові. 7 січня 2010 року у реєстраційних документах KARVIS INTERNATIONAL опубліковано відмітку про права Марини Ярославської (7 вересня 1962 року народження, м. Харків) керувати компанією.

 • У 1995 році вони були заарештовані через зникнення великої частини тих коштів, однак кримінальна справа була зупинена.
 • Частково довелося припинити трудові відносини з працівниками.
 • Російський бізнесмен Михайло Воєводін став одноосібним акціонером групи VS Energy.
 • Нехай наш патріотизм допомагає нашим воїнам захищати рідну Україну.
 • Цікавим фактом є і те, що Вадим Гінер та Олег Сізерман є друзями в соціальній мережі Фейсбук.

Несподівано налетівши буревій зруйнував сотні житлових будинків, залишивши людей без дахів, світла і газу. Місту завдано серйозної шкоди, ліквідація наслідків урагану триває. День Перемоги завжди буде для нас уособленням миру, непохитної стійкості та великоїсили духу нашого народу.

Vs Energy Надала Благодійну Допомогу Для Захисту Країни На Суму Понад 68 Млн Гривен

У цій базі даних, буцімто, наявна інформація про те, що Воєводін має статус “злодія в законі”. У нашому енергобізнесі немає жодної https://delo.ua/ru/business/vilis-dambins-nas-otelnyi-biznes-osnovan-na-principax-zaboty-o-lyudyax-402250/ співпраці, про яку ви питаєте. У “ВС Енерджі Інтернейшнл Україна” є рахунки в пін банку, мажоритарним власником якого є Гінер.

як Віліс Дамбінс допомагає відновлювати інфраструктуру України

Ще одна громадянка Німеччини – Марина Ярославська – за повідомленнями громадської організації “Центр протидії корупції” може бути дружиною Євгенія Гінера. Цей факт підтверджується тим, що саме Марина Ярославська є власницею елітних коней, на яких донька Євгенія Гінера – Юлія Гінер бере участь у змаганнях з верхової їзди. Так, Юлія Гінер брала участь у змаганнях з кіньми Donna Erika, Leven та Wytens. Разом з тим, громадянин Німеччини Олег Юрійович Сізерман є бенефіціаром принаймні 12-ти юридичних готель либідь київ осіб, що зареєстровані в Україні та пов’язані з вищезгаданим тріо Бабаков-Гінер-Воєводін. Водночас, Олег Сізерман зазначається у німецьких реєстрах керівником компанії VOGIS Grundstücks & Handels GmbH, яка займається житловою та комерційною нерухомістю та зареєстрована за адресою Johann-Georg-Str. Усі бенефіціари енергорозподільчих ресурсів України так чи інакше пов’язані з підсанкційним Бабаковим, що дає підстави вважати, що передача корпоративних прав власності була здійснена формально.

Бочкала: Маріуполь Не Протримається Довго Без Підкріплення

«ВС Енерджі Інтернейшнл Україна» об’єднує в єдиній системі управління п’ять енергорозподільчих підприємств-операторів систем розподілу. На підприємствах під управлінням компанії працює понад 11 тис. Внаслідок ракетного удару рашистів по Житомиру вранці 18 жовтня зазнав руйнувань об’єкт енергетики.

Кропивницький долучитися до благодійної акції – Книга для військових. У VS Energy зазначають, що обсяги допомоги постійно збільшуються, а її формат – розширюється. Я знаю про те, що раніше в медіа дійсно неодноразово виходили матеріали, в яких стверджувалося, що Бабаков, Гінер, Воєводін мають інтереси https://apostrophe.ua/article/society/2022-07-04/pyatizvezdochnoe-ubejische-kak-kievskiy-premer-palas-stal-tsentrom-jizni-dlya-ukraintsev-i-zarubejnyih-gostey-v-pervyie-mesyatsyi-voynyi/46828 в українській енергетиці та енергорозподілі. На підприємствах групи працюють понад 11 тис.співробітників. Воєводін тривалий час очолював одного з ключових виробників титану в світі — російську корпорацію "ВСМПО-Авісма". За даними ЗМІ, він є протеже віцеспікера Держдуми рф Алєксандра Бабакова.

ПрАТ "Кіровоградобленерго" на постійній основі реалізує заходи, направлені на покращення якості надання послуг користувачам системи розподілу, зокрема із забезпечення своєчасного розгляду звернень та скарг, надання відповідей та усунення зауважень. З метою підвищення ефективності співпраці ПрАТ "Кіровоградобленерго" з вами, шановні користувачі, та для оперативного реагування на… Вітаємо колег з Компаніївського РЕМ які видобули перемогу у своїй групі на 3-му етапі змагань з професійної майстерності серед оперативно-диспетчерських груп районів електричних мереж (ОДГ РЕМ) ПрАТ «Кіровоградобленерго».

Сеньків Ігор Ігорович, електромонтер четвертого розряду служби ізоляції та захисту від перенапруги, з перших днів мобілізований до рядів ЗСУ. Отримав важкі поранення, захищаючи нашу країну від ворога,… Під час повітряної тривоги кол-центр АТ «Житомиробленерго» не працюватиме. Реальність війни вимагає деяких корективів у щоденній роботі. У зв’язку з тим, що Підприємство є об’єктом критичної інфраструктури та для створення…

Це стосується правобережної частини Херсонської області. Ми розуміємо і те, що наш бізнес відповідальний, щоб люди, підприємства були забезпечені електроенергією. Тому наші співробітники роблять все можливе, щоб енергетична інфраструктура країни якісно функціонувала».

Я є одним з акціонерів компанії “ВС Енерджі Інтернейшнл Україна”. Компанія створена в Україні, працює в Україні, управляється українськими менеджерами, платить податки в Україні і повністю знаходиться в правовому полі України. Надаючи будь-який Матеріал (тексти, графіка, мультимедіа) на Сайт, користувач дає згоду, згідно з чинними Правилами (п. 4.3), використовувати його на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike (див. нижче). 18 листопада рятувальники Кіровоградщини двічі надавали допомогу домашнім котам, які опинились у безвиході на небезпечній висоті.Так, знімали кота з дерева рятувальники 1-ї ДПРЧ м. • Перевірка, встановлення, ремонт та заміна лічильників електроенергії. Дамбінс, Вігантс, Альтбергс, Сізерман та Ярославська опосередковано контролювали кожен по 0,908123% "ПІНбанку" через низку офшорних компаній.

На зборах були присутні 52 делегати та 15 запрошених гостей. У 2021 році ПрАТ «Кіровоградобленерго» згідно Інвестиційної програми проведе заміну 8638 лічильників старого взірця на багатофункціональні прилади обліку нового покоління, або як їх ще називають, «розумні лічильники». Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли дітвора з великим нетерпінням чекає подарунків від Святого Миколая.

як Віліс Дамбінс допомагає відновлювати інфраструктуру України

Зумери Та Міленіали В Україні Та Світі

У компанії "Нова пошта" ЕП повідомили, що за перший тиждень війни обсяги доставки впали на 95%. Металургійний ринок перебуває в скрутному становищі через залежність від експорту продукції морем. Більшість підприємств галузі зосереджені у південно-східній https://apostrophe.ua/article/society/2022-07-04/pyatizvezdochnoe-ubejische-kak-kievskiy-premer-palas-stal-tsentrom-jizni-dlya-ukraintsev-i-zarubejnyih-gostey-v-pervyie-mesyatsyi-voynyi/46828 частині України, де тривають активні бойові дії. Запорізька атомна електростанція – єдина повністю працююча АЕС з тих, які опинилися під контролем окупантів, – продовжує працювати і давати електроенергію в об’єднану енергосистему України.

фінансові показники готельного бізнесу в Україні 2022

Доходи від в’їзного й виїзного туризму скоротилися на 1,1% і 0,9% відповідно. Представники цих поколінь борються із вирішенням фінансових проблем, одночасно намагаючись інвестувати у діяльність, направлену на збереження довкілля. Вони відчувають вигорання, але багато з них береться за другу роботу, причому їхні побажання щодо роботи змінюються у сторону роботи з більшим змістом та гнучкішим режимом. Зумери та міленіали вимагають від своїх роботодавців дій у вирішенні проблеми зміни клімату, особливо коли це стосується діяльності, у якій вони можуть взяти безпосередню участь. Разом з тим бізнесу, все ще не вдається реалізувати можливості у впровадженні глибших та ширших дій у боротьбі зі зміною клімату.

Яка Підтримка Від Держави Необхідна Бізнесу

До участі у навчаннях залучались фахівці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, досвідчені підприємці, які ділилися досвідом з підготовки бізнес-планів та практичної реалізації проєктів. Для безробітних проводять онлайн-тренінги та семінари, які допомагають більш ефективно використовувати сучасні інтернет технології для пошуку роботи. https://delo.ua/ru/business/vilis-dambins-nas-otelnyi-biznes-osnovan-na-principax-zaboty-o-lyudyax-402250/ Завдяки вебінарам бізнесмени отримують актуальну інформацію щодо можливостей переорієнтування діяльності та подальшого розвитку підприємств. Проте, три переможці конкурсних відборів не змогли реалізувати свої проєкти відповідно до бізнес-планів, забезпечити співфінансування витрат, створити нові робочі місця з працевлаштуванням найманих осіб.

 • В обов’язковому порядку здійснюється підвищення кваліфікації шляхом стажування викладачів кафедри.
 • Сьогодні індустрія гостинності як сукупність підприємств сфери обслуговування та інших організацій працює в умовах жорсткої конкуренції, відвойовуючи як національний, так і міжнародний ринки.
 • У розрахунковій частині розробленого бізнес-плану розкрита інформація про загальну вартість проекту і напрями вкладення грошових коштів, а також графік фінансування його реалізації.
 • Найбільш привабливою для малого бізнесу, залишається сфера торгівлі та послуг, адже у виробничій сфері потрібен значний фінансовий ресурс (який значно подорожчав останні роки) та кваліфіковані трудові ресурси з відповідним високим рівнем заробітної плати.

Алкогігант з виробництва напоїв Pernod Ricard повідомив про рекордний зріст продажів у 2022 фінансовому році. Важливим завданням для професорсько-викладацького колективу кафедри є виховання у студентської молоді високих професійних моральних, духовних і культурних якостей, активної громадянської позиції, національної свідомості та патріотизму. Один з найперспективніших та найцікавіших напрямів, який обирають багато студентів – це готельно-ресторанний бізнес. Із розвитком світової економіки, сфери подорожей та розваг зростає популярність цієї спеціальності. Головною метою Програми є активізація участі підприємництва в процесі оновлення економіки, збільшення його внеску у вирішенні завдань економічного і соціального розвитку міста.

Коментар Національного Банку Щодо Рівня Інфляції В Червні 2022 Року

Економічно обгрунтовані розподіл і використання прибутку (доходів) сприяють виконанню планів експлуатаційно-фінансової діяльності готелів, розвитку матеріально-технічної бази, удосконаленню системи економічно­го стимулювання праці, вирішенню соціальних завдань колективу. Де V — виручка від реалізації послуг; Взм — змінні витрати; Вп — постійні витрати; П — прибуток. Через активні бойові дії тисячі українців змушені покинути свої домівки й тимчасово релокуватися в інші області. Як наслідок — станом на вересень потреба в готелях, котеджах і житлових смарт-апартаментах перевищує пропозицію мінімум на 15% на заході України. У серпні в Одесі попит на коротко- та середньострокову оренду номерів зріс на 30-40%.

фінансові показники готельного бізнесу в Україні 2022

10% компаній не можуть продовжувати діяльність", – пояснює Черняховський. "На ринку лише 5% компаній, які працюють без проблем. Це ті, у кого офіси лише на заході України. Близько 60% компаній мають проблеми та збої в роботі, але вони продовжують працювати. Багато магістральних шляхів зруйновані, тому доводиться будувати нові маршрути. Уночі автомобілі не можуть рухатися, що виключає цілодобову доставку.

Який Ви Фрілансер, Надомний Чи Дистанційний? Відповідає Кодекс Законів Про Працю 1971

Проте, моніторинг стану підприємницького середовища у місті Краматорськ показало, що спостерігався ряд позитивних тенденцій у його розвитку. Інфляція, пандемія та війна в Україні зашкодять прибутку та ціні акцій IWG, незважаючи на зростання попиту. У другому кварталі оператор WeWork повідомив про $815 мільйонів прибутку – на 7% більше за показник першого кварталу. Підготовлений бізнес-план містить SWOT-аналіз проекту – інформацію про його сильні та слабкі сторони, а також можливості та зовнішні загрози.

 • Багато об’єктів призупинили роботу з міркувань безпеки, через відсутність попиту, з технічних причин або ж внаслідок пошкоджень чи руйнувань від обстрілів.
 • Ринкові перетворення в Україні, що супроводилися роздержавленням власності і появою нових структурних одиниць, повинні були привести до підвищення рівня конкуренції між суб’єктами національної економіки.
 • Матеріали з плашкою СПЕЦПРОЄКТ та ЗА ПІДТРИМКИ також є рекламними, проте редакція бере участь у підготовці цього контенту і поділяє думки, висловлені у цих матеріалах.
 • Частково задовольнити попит на місця розміщення могли б малі готелі, апартаменти та хостели, вартість проживання у яких значно нижча.
 • Прибуток від реалізації основних фондів — це різниця між про­дажною ціною (без ПДВ) та залишковою вартістю цих фондів, збільшеною на індекс інфляції, що визначається у порядку, встановленому урядом Ук­раїни.
 • Скорочення числа працівників, зайнятих у сфері готельного бізнесу.

Спостерігалось збільшення кількості зайнятих працівників на малих і середніх підприємствах. При цьому, якщо у 2018 році таке збільшення відбувалось за рахунок лише зайнятих працівників малих підприємств, то у 2019 році – за рахунок працівників як малих, так і середніх підприємств. Доведено, що бізнес-процеси управління складаються з керівництва, маркетингу та фінансових процесів. Основні бізнес-процеси (проживання, харчування та додаткові послуги (розваги, Wellness, бізнес-послуги тощо) створюють вартість готельної послуги/товару, завядки чому готель отримує основний прибуток.

Відповідей Про Економіку На Війні: Курс Гривні, Банки, Сума Збитків

В обов’язковому порядку здійснюється підвищення кваліфікації шляхом стажування викладачів кафедри. Бази стажування відповідають профілям дисциплін, що викладаються професорсько-викладацьким складом, а також з урахуванням специфіки кафедри. Необхідним є подальше покращення державно-приватного діалогу з питань сектору малого і середнього підприємництва шляхом постійного двостороннього діалогу і співпраці. Проблемні питання розвитку підприємництва обговорюватимуться на засіданнях дорадчих органів.

Аграрії Одеської області до 21 березня засіяли понад 22 тис га площ із 750 тис га запланованих. У Миколаївській області польові роботи почалисяв тих районах, де не ступала нога окупантів. Подальше прискорення споживчої інфляції свідчить про посилення інфляційного тиску через війну. Ризики пришвидшення інфляційних процесів і погіршення очікувань і надалі залишаються значними в умовах блокування росією портів, пошкодження транспортної інфраструктури та цілеспрямованого знищення підприємств і складів. Прискорення інфляції передусім зумовлене шоками пропозиції, спричиненими повномасштабною війною. Йдеться, зокрема, про порушення ланцюгів постачання, скорочення пропозиції окремих товарів, збільшення витрат бізнесу, фізичне руйнування потужностей та інфраструктури внаслідок терористичних дій росії та окупації окремих територій.

Через скорочення пропозиції зі східних та центральних областей швидшими темпами дорожчала й свинина. Швидшими темпами зростала й вартість послуг (на 14,3% р/р). Під впливом підвищеного попиту у відносно безпечних регіонах надалі збільшувалася вартість оренди житла. Дорожчали також послуги, пов’язані з ремонтом житла, через дефіцит деяких витратних матеріалів та робочої сили. Унаслідок збільшення цін на паливо зросла вартість послуг таксі.

Суб’єкти підприємництва інформуватимуться з питань охорони навколишнього природного середовища, залучатимуться до семінарів щодо переваг екологізації підприємницької діяльності, впровадження інноваційних проєктів на підприємствах. З метою проведення роз’яснювальної роботи з питань легалізації трудових відносин, моніторингу стану дотримання законодавства про працю здійснено відвідування 457 суб’єктів господарювання, розповсюджено більше 305,0 тис. Примірників друкованої продукції (пам’ятка, плакат, листівка, брошура) серед учасників семінарів та засідань «круглого столу» з питань податкового законодавства та легалізації трудових відносин. З метою підтримки підприємницьких ініціатив населення, підвищення якості бізнес-матеріалів, що подаються для участі у конкурсних відборах на отримання фінансової підтримки на реалізацію проєктів у Консалтинговому центрі міського центру зайнятості запроваджені навчання з питань бізнес-планування.

Знайти Роботу В Умовах Війни: Як Українцям Працевлаштуватись В Країнах Єс

Для підприємців першої та другої груп сплата ЄСВ стала добровільною. За даними дослідження Advanter.Group, 48% підприємств малого та середнього бізнесу не можуть перевезти виробництво, 31% не встигли це зробити, близько 20% здійснили часткову релокацію бізнесу або в процесі переїзду. За словами Черняховського, при збереженні такої ситуації компаніям доведеться звільняти працівників або відправляти їх у довгострокові відпустки. Оскільки нові договори не укладаються, то будуть потрібні лише бухгалтери і працівники, які врегульовують страхові випадки.

 • Подорожчання непродовольчих товарів пришвидшилося до 9,2% р/р.
 • Зниження рівня платоспроможності населення, що приводить до зменшення попиту на готельні й туристичні послуги.
 • Їх бізнес прив’язаний до конкретної території, а роботи в полі чи на фермі не можна відкласти на невизначений термін або перенести.
 • Через порушення ланцюгів постачання та вищу вартість енергоносіїв швидше зростали ціни на овочі, фрукти та ягоди.
 • Протягом звітного періоду в місті проведено 16 ярмарків та торговельне обслуговування спортивних змагань, на яких більше 57 суб’єктів підприємництва презентували свою продукцію.
 • Обмеженість практики використання електронних та автоматизованих систем бронювання готельних номерів та новітніх технологій у процесі здійснення обслуговування в готелях та інших закладах розміщення.

Суб’єкти підприємництва залучатимуться до участі у ярмарковій торгівлі, та у виставково-презентаційних заходах, що проходитимуть в місті та регіоні. Протягом квітня-вересня 2020 року ярмаркові заходи та святкова торгівля не відбувались у зв’язку з карантинними заходами. На базі Донецького Центру професійно-технічної освіти впроваджено навчання безробітних за дуальною формою.

Метою Програми єстворення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва, активізації участі підприємництва в процесі структурних перетворень та у вирішенні завдань економічного і соціального розвитку міста. З метою обговорення питань інтеграції соціальної складової у плани діяльності комерційних підприємств міста протягом звітного періоду було проведено низку зустрічей з представниками бізнесу, громадськими організаціями. У місті Краматорськ є позитивний досвід соціального підприємництва та соціальної відповідальності бізнесу, він поширюється на інші приватні підприємства, які спрямовують премьер отель одесса, Віліс Дамбінс частину свого прибутку для фінансування своїх власних та міських програм. Так, у докризовий період планувалося, що приріст доходів індустрії туризму становитиме біля 4% у 2009 році, однак останні звіти показують, що підприємства готельного бізнесу й авіаперевізники працюють на грані рентабельності, деякі з них уже понесли серйозніші збитки, інші взагалі розорилися. За прогнозами, в 2009 році доходи готельної галузі повинні були збільшитися на 4,8%, але тільки за підсумками першого півріччя вже зафіксований спад на 3,6%. Перевізники оцінювали приріст на рівні 5,3%, однак занепад склав 2,3%.

фінансові показники готельного бізнесу в Україні 2022

В місті здійснюється організаційна робота щодо проведення міні-ярмарків з продажу сільськогосподарської продукції та продукції її переробки на ринках міста, до яких залучаються суб’єкти малого і середнього підприємництва. Протягом звітного періоду проведено 188 міні-ярмарків вихідного дня, 35 ярмарок з нагоди свят та урочистих подій, 200 виставок-продажів товарів, які виробляють підприємства міста та області. На розвиток малого і середнього бізнесу значний вплив має наявність об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва, мережа яких в цілому характеризується позитивною динамікою та створює сприятливі умови для розвитку підприємництва та повністю орієнтована на потреби суб’єктів господарювання. Необхідність підтримки функціонування та сталого розвитку малих і середніх підприємств обґрунтоване прийняттям Програми сприяння розвитку малого і середнього підприємництва на 2019 – 2020 роки. Здійснювалась організаційна робота щодо проведення міні-ярмарків з продажу сільськогосподарської продукції та продукції її переробки, до яких залучаються суб’єкти малого і середнього підприємництва.

Фонду соціального розвитку та фонду резерва майбутніх витрат і плате­жів. Таким чином, із перерахованих варіантів орієнтації на прибуток най­більш перспективним є другий. Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.

Як Війна Вплинула На Розвиток Вітроенергетики В Україні

Відповідність з міжнародним правом і бажанням України бути членом ЄС, включаючи найкращі практики, пов’язані із застосуванням соціальних та екологічних стандартів і гарантій. Для фінансування плану уряд визначив п’ять ключових джерел. Основним ресурсом для відновлення мають бути конфісковані активи росії та російських олігархів. Звісно ж, до плану увійшли проекти з досягнення енергетичної незалежності держави, "зеленого" курсу і відбудови чистого та захищеного середовища, які дослідила "Українська Енергетика". На його думку, вирішити проблему із розрахунками з виробниками альтернативної енергії можна, експортуючи до ЄС саме «зелену» електроенергію. Співпраця з національними інституціями і культивування відповідальності українців за результати відбудови власної країни мають забезпечити позитивні наслідки відбудови та стійкість її результатів.

Іспанія знизить ціни на електроенергію завдяки переходу на відновлювані джерела. Японія буде сертифікувати електроенергію премьер отель одесса, Віліс Дамбінс з відновлюваних джерел з листопада. В Естонії відкрили розумну шафу для продажу водневих балонів.

Огляд Новин Енергетики: 17

Перевищення гранично допустимих концентрацій за вмістом марганцю – у двох пробах (від 2,3 до 2,4 разу); цинку відмічено у всіх 10 пробах ґрунту (від 1,8 до 51 разу); свинцю – у 6 пробах (від 1,5 до 11,6 разу). Щодо вмісту заліза – не регламентується (відсутнє ГДК). Також в області продовжується активний період заготівлі грубих кормів. Для забезпечення потреб тваринництва заготовлено 15 тис. Ці відхилення впливають на ефективність агрохімікатів, що в свою чергу призводить до зменшення врожайності та якості сільськогосподарських культур. Проведення міжнародних конференцій, семінарів, засідань «круглих столів» щодо вивчення та впровадження ґрунтозахисних, ресурсо- та енергоощадних технологій; точного землеробства; біологізації землеробства, органічного землеробство та органічних сировинних зон.

скільки буде потрібно інвестицій на відновлення енергетичного сектору України після війни

Через глобальну пандемію роботи проводились із дотриманням протоколів охорони здоров’я та безпеки. Попри складні обставини, вітроелектростанція була побудована у рекордно короткі терміни з використанням інноваційного підходу та з залученням багатьох підрядників під загальним управлінням партнерів по проєкту, що дозволило ефективно координувати хід виконання робіт. Зокрема, інвестори в ВДЕ, звернули увагу Міністра енергетики України та народних депутатів України, що у випадку невирішення кризи на ринку ВДЕ, держава остаточно втратить свою інвестиційну привабливість та економічну ліквідність. Міжнародним та національним інвесторам стане невигідно вкладати кошти у країну з підвищеними ризиками . Energy Storage System by KNESS – перша промислова система накопичення енергії створена в Україні, наразі у режимі тестування та пусконалагодження.

Євросоюз Організує «коридори Солідарності» Для Українського Зерна

Задля координації і визначення потреб аграріїв, а також для успішного проведення посівної — 2022 створено спеціальні онлайн ресурси. Проблема є надзвичайно серйозною і стосується кожного українського аграрія. Сьогодні в Туреччині нерухомо стоять вантажі, які належать найбільшим імпортерам та виробникам ЗЗР. Серед заблокованої продукції як готові препарати, так і сировина для їхнього виготовлення в Україні. Результати наукових дослідження і виробничий досвід переконливо доводять, що зниження вмісту гумусу та незбалансованість поживних речовин зумовлюють погіршення родючості ґрунту. Також від гумусного стану ґрунтів залежить якість продуктів харчування, чистота підземних, поверхневих вод та здоров’я населення, відповідно.

 • І крім модернізації безпосередньо мереж необхідно також запровадити фінансові стимули для операторів щодо подальших інвестицій у всебічний розвиток компаній», – каже Антон Зоркін.
 • Він передбачає включення акцизного збору у вартість “зеленої” електроенергії, що є прямим порушенням умов Меморандуму про взаєморозуміння, адже фактично є незаконним зниженням “зеленого” тарифу,”- сказав Костянтин Петриковець.
 • Кодексу системи передачі, зобовʼязується повертати кошти за відповідні обмеження.

Незважаючи на те, що більшість з цих проєктів (1065,95 МВт) реалізовано в Туреччині, 64,8 МВт експлуатуються за кордоном. Перехід на ВДЕ не лише можливий та необхідний, але і економічно вигідний. Нові світові інвестиції у відновлювану енергетику в 2020 році (без врахування ГЕС потужністю більше 50 МВт) становили 303,5 млрд доларів США, що на 2% більше від рівня 2019 року. Кошти інвестувалися переважно в проекти сонячних та вітрових електростанцій. Світові інвестиції у сонячні проекти в 2020 році зросли на 12% і становлять 148,6 млрд доларів США, що складає майже половину від світових інвестицій у ВДЕ. Натомість, інвестиції у вітрові проекти, як і у інші види відновлюваної генерації, в 2020 році знизились на 6% і становлять 142,7 млрд доларів США, що дорівнює 47% світових інвестицій у ВДЕ.

Українська Традиційна Енергетика: 27 Грудня 2021

Після війни я бачу дуже серйозне пожвавлення інвесторів у цій сфері. Взагалі привабливість української енергетики і всієї економіки на той момент значно зросте. Україні буде надаватися допомога, в країну зайдуть гроші. І з’явиться дуже багато зацікавлених компаній, як українських, так і міжнародних. От тоді й настане слушний момент для глобальної модернізації інфраструктури України і загалом вітчизняної економіки. У компанії розповідають, що три роки тому вони почали інвестувати у комплексну модернізацію ключової компресорної інфраструктури.

 • Через складну логістику зернових, сільське господарство переорієнтовується, фермери все більше роблять ставку на олійні культури.
 • Безпекові стратегії країн мають базуватися на використанні екологічно чистих та відновлюваних джерелах енергії, а також на створенні альтернатив природному газу через виробництво “зеленого” водню та використання біоенергетичних технологій.
 • Німецька компанія створила гнучкі сонячні модулі для інтеграції в транспорт.
 • Денис Шмигаль наголосив, що уряд України налаштований на максимальне сприяння залученню інвестицій і, попри війну, зменшує втручання держави в економіку.
 • Розмір глобальних інвестицій в ВДЕ в 2019 році виріс на 1%.

На Запорізькій АЕС триває реалізація проекту комплексу з переробки РАВ. ГЗК Ferrexpo в I півріччі перерахували до бюджету 1,3 млрд грн. Заборгованість контрагентів, які отримують газ від Нафтогазу на пільгових умовах за тиждень зменшилася на 296 млн грн. Наростила імпорт коксівного вугілля на 11%, скоротила коксу на 48%. На ЮУАЕС впроваджується діагностичний комплекс для визначення стану кабельних ліній.

Українська Альтернативна Енергетика: 27 05

У США розробили дешеву систему зберігання відновлюваної енергії з піску. Захід має обирати між російським газом і підтримкою України – Борис Джонсон. П’ять українських міст можуть залишитися без газу через запуск "ПП-2".

Тож на початку лютого 2022 року голова правління УВЕА Андрій Конеченков небезпідставно прогнозував позитивну тенденцію щодо розвитку вітроенергетики в Україні, але за місяць – в країну вдерлись російські війська. Тож нині гостро стоїть питання не просто розвитку, а ще й збереження галузі як такої. Щоб перспективи перетворилися у реальні можливості, в Україні https://apostrophe.ua/article/society/2022-07-04/pyatizvezdochnoe-ubejische-kak-kievskiy-premer-palas-stal-tsentrom-jizni-dlya-ukraintsev-i-zarubejnyih-gostey-v-pervyie-mesyatsyi-voynyi/46828 необхідно впровадити дієву систему гарантій походження відповідно до стандартів ЄС, що дозволить підтвердити джерело виробництва електричної енергії для подальшої торгівлі. Поки цього не зроблено, можливості експортувати саме “зелену” електроенергію, тобто вироблену з альтернативних джерел, на привабливих умовах для виробників, залишаються на рівні розмов.

Кращі Наземні Веу Потужністю 4,5+ Мвт За Версією Журналу Windpower Monthly

Enel Green Power підключила до мережі ще три нових вітропарки в Північній Америці. Siemens поставить турбіни для найбільшої в США морської вітроелектростанції. На півночі Чилі побудують сонячний парк потужністю 577 МВт. У Шотландії частка ВДЕ збільшилася на 28% з початку року. Потужності світової атомної енергетики знизилися на 4,5 ГВт в 2019 році. У Великобританії схвалили будівництво вітропарку потужністю 1,8 ГВт.

Неподалік Сицилії почали зводити першу плавучу вітроелектростанцію. PERC-модулі для найбільшої в Таїланді плавучої СЕС поставила JA Solar. Німецький 50Hertz продовжує розвивати системи "екологічно чистого" теплопостачання. У США створять вітропарк потужністю 300 МВт з турбінами Vestas. «Компанія ДТЕК постійно впроваджує інноваційні рішення та технології для підвищення надійності, екологічності та ефективності енергетичної галузі. В Україні найдорожча біржова ціна на електроенергію – звіт Єврокомісії.

Огляд Новин Енергетики: 12

Їхня мета — знищення посівних робіт та нафтобаз, що обслуговують сільгосптехніку. Увімкніть новини та досекайтеся повідомлення, коли буде безпечно виходити на вулицю. З’їжджайте на узбіччя так, щоб не заважати руху аварійних автомобілів. Після підтвердження використання конкретних видів хімічної зброї офіційні повідомлення та вказівки будуть деталізовані.

скільки буде потрібно інвестицій на відновлення енергетичного сектору України після війни

“Тому з нашого боку ми б хотіли ще раз звернути увагу найвищого керівництва країни на цю проблему і вже починати вирішувати її по суті, приймаючи реальні рішення”, – сказав Маріс Куніцкіс. Компанія POWERCHINA – одна з https://delo.ua/ru/business/vilis-dambins-nas-otelnyi-biznes-osnovan-na-principax-zaboty-o-lyudyax-402250/ найбільших будівельних компаній Китаю (входить в сотню найбільших компаній країни і в 500 найбільших компаній світу). POWER CHINA спеціалізується на проєктуванні та будівництві енергетичних і транспортних об’єктів.

Українська Альтернативна Енергетика: 20

Якщо розглядати соняшникову олію, Україна становить близько 50% світового експорту. Окрім торгівлі зерновими та олійними культурами, сільське господарство України відіграє важливу роль як у внутрішній, так і у світовій продовольчій безпеці. Сьогодні, 13 липня, відбулася нарада під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького за участю ДУ «Держгрунтохорона» та керівників регіональних філій. Згідно оцінки експертів УКАБ, сільськогосподарським виробникам України необхідне додаткове фінансування в обсязі близько 9 млрд дол. Саме таку потребу формує неможливість реалізувати продукцію на експорт та необхідність підготовки до посіву культур під урожай наступного року. Ризики голоду та політичної нестабільності все ще залишаються високими для найбідніших та найбідніших країн, насамперед в Африці.

ДТЕК планує запустити пілотний проект energy storage на базі Запорізької ТЕС. У Німеччині розпочато проект з виробництва водню з офшорної вітрової енергії. За 5 місяців 2020 року ВДЕ в США випередили ядерну та вугільну генерацію. На шельфі Ірландії запускають програму вивчення гідрометеорологічних явищ для ВЕС. В американському штаті Вайомінг проводиться розслідування планів щодо виведення з експлуатації вугільних ТЕС. Achemos grupė планує побудувати завод з виробництва компонентів вітряних турбін в Клайпеді.

 • Китай витратить майже $ 400 млрд заради відмови від вуглеводнів.
 • І з’явиться дуже багато зацікавлених компаній, як українських, так і міжнародних.
 • Майже 70% прогнозованого підвищеного попиту на енергію припаде на ринки та країни, що розвиваються, в яких попит на енергію має зрости на 3,4% порівняно з показником 2019 року.
 • Z o.o.» надано дозвіл придбати 50% + проекту СЕС «Арциз-Солар».

На вебінарі був представлений сучасний стан розвитку вітрової енергетики України в рамках законодавчих змін та пандемії COVID-19, окреслені ризики та виклики для національного інвестиційного клімату та розкриті перспективи виробництва “зеленого” водню в Україні. Відкрив вебінар Андрій Конеченков, Голова Правління УВЕА, а модерував дискусію Стефан Гзангер, Генеральний Секретар WWEA. Альтернативний прогноз розвитку офшорної вітроенергетики був запропонований Ocean Renewable Energy Action Coalition , який спрогнозував можливість досягнення у світі ГВт загальної потужності офшорної вітроенергетики до 2050 року.